Scroll to top
pl

Dlaczego ja?

Moją życiową pasją jest pomaganie ludziom i organizacjom stać się szczęśliwszymi. Głęboko wierzę, że w gruncie rzeczy wszyscy chcemy być szczęśliwi, czy to w szkole, w pracy, czy po prostu w życiu. Przez 17 lat mojej kariery zawodowej prowadziłam wiele projektów, które udowodniły, że szczęśliwi ludzie i szczęśliwe organizacje wyzwalają ogromny potencjał i silną pasję do realizowania prawdziwych marzeń i osiągania niezwykłych rezultatów. Nadszedł czas, aby podzielić się tą wiedzą z Wami i pomóc odnaleźć szczęście.

Facylitacja

To wysoce efektywny sposób na podnoszenie produktywności, kreatywności i otwartości na spotkaniach, szkoleniach, dyskusjach czy warsztatach. To także, jedna z najlepszych technik podnoszenia zaangażowania i poczucia przynależności w zespole. Oferuję konsultacje w obszarze facylitacji jako metody transformowania kultury organizacyjnej, postaw liderskich i komunikacji, a także facylituje spotkania liderskie i zespołowe.

Coaching

Coaching pomaga ludziom uczyć się, rozwijać i osiągać cele i pragnienia. Podnosi samoświadomość i odblokowuje ukryte możliwości. Dzięki niemu ludzie odnajdują rozwiązania, rozwijają kompetencje, zmieniają postawy i zachowania. Pracuję jako Executive i Life Coach na sesjach indywidualnych, a także jako Coach Grupowy lub Zespołowy. Oferuję coaching na spotkaniach w Krakowie i okolicach lub w formie wirtualnej z innych lokalizacji.

Szkolenia i Warsztaty

Oferuję zarówno szkolenia i warsztaty otwarte, jak i szkolenie i warsztaty szyte na miarę w szerokim zakresie tematów biznesowych i psychologicznych. Szkolę między innymi w tematach: Leadership, Budowanie Efektywnych Zespołów, Motywowanie i Zaangażowanie Pracowników, Zarządzanie Zmianą, Zrozumienie Millenialsów, Różnice Kulturowe, Podnoszenie Innowacyjności i Kreatywności, Umiejętności Interpersonalne, Empatia w Biznesie, Inteligencja Emocjonalna oraz wiele innych.

HR Consulting

Pracuję jako HR Consultant w krótko i długoterminowych projektach współpracując z Zarządami, Liderami i działami personalnymi w różnych organizacjach wspierając ich w pokonywaniu wyzwań w obszarach: Strategii HR, Strategii Rekrutacyjnej i EB, Strategii Rozwoju i Szkoleń, Zarządzania Zmianą, Zmian w Kulturze Organizacyjnej, Strategii Wynagradzania i Benefitów, Rotacji, Analityki HR, Zaangażowania Pracowników, Zarządzania Talentami, Relacji z Pracownikami, Prawa Pracy oraz polityk i procedur.

Szkoła HRBP

W obecnych czasach rola HR BP staje się coraz bardziej niezbędna w organizacjach. HR partnerujący z businessem przynosi zyski w postaci silnych relacji z ludźmi oraz skutecznego i szybkiego reagowania w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W czasie mojej kariery zawodowej rozwinęłam do ról HR Business Partnerów blisko dwadzieścia osób. Jestem z nich bardzo dumna i z uwagą śledzę kolejne kroki w ich karierze. Dzielenie się wiedzą i uczenie innych zawsze sprawiało mi ogromną satysfakcję. Tym bardziej jestem niezwykle szczęśliwa, że spełniam swoje marzenie i już jesienią 2018 rusza pierwsza krakowska Szkoła HR Business Partners, której jestem inicjatorem i głównym prowadzącym. Będzie to 100 h, 12 dni i 4 zjazdy pełne wiedzy i praktycznego budowania kompetencji HR BP w formie warsztatowej. Wkrótce więcej informacji. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie

Inne Projekty

Często bywam prelegentem na konferencjach i wydarzeniach, współpracuję także z uczelniami w ramach wykładów dla studentów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także dzielę się swoją wiedzą w magazynach branżowych. Oferuję także pracę w charakterze HR Interim Managera. Specjalną uwagę w moich działaniach zajmują pracownicy działów HRHR Business Partnerzy, HR Liderzy, dla których jestem mentorem i coachem. Jeśli chcesz mnie zainteresować jakimś projektem lub pracować ze mną nad czymś nie do końca jeszcze specyficznym, skontaktuj się ze mną i chętnie o tym porozmawiam.

Jak współpracować ze mną?

Wiemy, że różni ludzie, zachowują się różnie w różnych sytuacjach. To samo jest z organizacjami. Nigdy nie dostarczam rozwiązania dla firm lub osób na zasadzie przekopiowania go z innej firmy czy od innej osoby. Wszystkie moje rozwiązania i projekty są szyte na miarę i indywidualnie dostosowane do potrzeb jednostki lub organizacji. Aby tak mogło być, każdy mój projekt zaczynam od konsultacji i współtworzenia z klientem kontraktu i metodologii, która będzie dla niego najbardziej satysfakcjonująca. Napisz do mnie e-maila lub zadzwoń i znajdziemy wspólnie rozwiązanie. Zrób to teraz. Często “później” staje się “nigdy”. A szczęście warto potraktować jako priorytet.

Moje dotychczasowe doświadczenie

Co mówią ludzie

Referencje

Porozmawiajmy

Skontaktuj się ze mną

Jeśli widzisz potencjał i chciałbyś ze mną współpracować, skontaktuj się. Oferuję wstępną bezpłatną konsultację, aby dowiedzieć się więcej o potrzebach

Możesz także zaproponować datę pracy ze mną bezpośrednio tutaj: