Scroll to top
pl

Transformational HR Business Partner School

Transformational HR Business Partner School

TRANSFORMACYJNA SZKOŁA HR BUSINESS PARTNERS to 4 zjazdy, 12 dni i 100 godzin najnowszej wiedzy HRowej i praktycznych warsztatów przygotowujących do roli HR Business Partnera, która w obecnych czasach staje się kluczową rolą w nowoczesnych organizacjach.

Dlaczego warto być HR Business Partnerem?

Zainwestuj w swój rozwój. Szkoła HR Business Partners zarówno merytorycznie jak i praktycznie przygotuje Cię do roli HR Business Parntera. Obecnie na rynku pracy poszukiwanych jest kilkudziesięciu takich specjalistów, a zapotrzebowanie na nich stale rośnie. Szkoła buduje solidne fundamenty pracy HR Business Patnera, a równocześniej jako jedyna szkoła w Polsce skupia się na rozwoju umiejętności miękkich HR Business Parnera i przygotowuje do pełnienia wielu ról takich jak: lider, facylitator, coach, mentor, mediator, negocjator, HR ekspert. Osoby prowadzące zajęcia są wyłącznie praktykami z długoletniem doświadczeniem zawodowym i są pasjonatami tematów jakie prowadzą. Zapewniamy świętną atmosferę i niesamowite miejsce odbywania się zajęć.

Jak pracujemy w Szkole HR Business Partners?

Pracujemy w małej grupie (max 15 uczestników) co pozwala na warsztatowy tryb pracy, obfitujacy w liczne role playe, facylitacje i praktyczne ćwiczenia. W czasie 4 zjazdów odbywa się też rozwojowy proces grupowy jaki jest omawiany w czasie zjazdu. Wierzymy, że transformacyna szkoła HR Business Partners to również proces transformacyjny dla jego uczestników. Szkoła zapewnia także 4 h mentoring lub coaching dla każdego z uczestników, a także spotkanie z praktykami HR i wzajemną wymianę wiedzy pod koniec kursu. W czasie każdego modułu, oprócz osoby prowadzącej pojawią się doświadczony ekspert praktyk w tematacie: prawa pracy, produktywności, facylitacji, wynagrodzeń oraz EB.

Dla kogo?

- dla pracowników działów HR, którzy chcieliby rozwijać się w rolach HR Business Partners
- dla trenerów, coachów, facylitatorów, którzy chcieliby dodatkowo wcielić się w role HR BP
- dla specjalistów jacy chcieliby rozpocząć rozwijać swoją karierę w dziale HR
- dla tych osób które tworzą w swoich organizacjach struktury strategicznego HR i role HR partnerujące z biznesem

Terminy:
MODUŁ I WRZESIEŃ
27-28-29

MODUŁ II PAŹDZIERNIK
25-26-27

MODUŁ II LISTOPAD
22-23-24

MODUŁ II GRUDZIEŃ
13-14-15

http://www.szkola-hrbusinesspartner.pl/

  • Date

    wrzesień 27, 2018

  • Contact information:

    If you are interested please contact me at contact@kasiakern.pl

Share project
Open Website

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *